Правова інформація

ПРАВОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ: ПРАВИЛА І УМОВИ
 
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
 
Весь ризик і вся відповідальність через використання даного сайту лягає на плечі його відвідувачів. Компанія «Вілла Добра Київ» не гарантує, що сайт не містить вірусного контенту, який завдасть шкоди вашому програмному забезпеченню та електронно-обчислювальній техніці. Наш будинок пристарілих не гарантує, що подана на ресурсі інформація відповідає дійсності на момент його перегляду. «Вілла Добра Київ» не відповідальна за будь-який негатив, якому Ви можете піддатися внаслідок використання даного сайту.
 
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
 
Усі права на інформацію, матеріали (за винятком фото з безкоштовного стоку) та тексти, що містяться на нашому сайті, належать компанії «Вілла Добра Київ». Тому ніякі матеріали, що містяться на цьому сайті, не можна використовувати або передавати третім особам з метою отримання прибутку без попередньої на те згоди «Вілла Добра Київ» у письмовій формі. Ви можете переглядати та роздруковувати матеріали, що містяться на цьому сайті, з метою особистого використання та/або для прийняття рішень щодо замовлення геронтологічних чи реабілітаційних послуг.
 
Жодних посилань на наш сайт не можна робити без попередньої письмової згоди «Вілла Добра Київ».
 
ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ
 
Всі відомості, що містяться на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є вичерпними. Зазначені ціни є рекомендованими і можуть відрізнятися від цін на послуги, що діють у пансіонаті для літніх на території України — вартість може бути змінена в будь-який час.
 
КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
 
Для отримання більш детальної інформації про конфіденційність дивіться розділ Політика конфіденційності «Вілла Добра Київ».
 
ПОСИЛАННЯ
 
На цьому сайті не містяться посилання на сторонні сайти, які не мають жодного відношення до цього сайту. За жодних обставин «Вілла Добра Київ» не несе відповідальності за зміст, використання чи доступність подібних сторонніх сайтів. У можливій перспективі посилання на будь-які сторонні сайти будуть надані виключно для Вашої зручності без будь-яких гарантій компанії. Будь-які сторонні посилання на цей сайт повинні розміщуватись за попередньою письмовою згодою «Вілла Добра Київ».
 
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ «ВІЛЛА ДОБРА КИЇВ»
 
Якщо у Вас виникли питання щодо розміщення в пансіонат для літніх людей та вартості профілактики, діагностики та терапії неврологічних порушень, то невідкладно зверніться до нашого компетентного менеджера або до найближчого геріатричного санаторію у Києві, Одесі, Кривому Розі та Черкасах.
 
Щодо загальних питань про компанію «Вілла Добра Київ», про напрямки нашої діяльності та про потрібні послуги звертайтесь за номерами телефону, які вказані в блоці Контакти.